Roofvissen op het Twentekanaal met Paul Keizers.

Veel roofvissers vissen graag vanaf een bootje. Het is natuurlijk heerlijk relaxed om al varend je kunstaas hier en daar uit te gooien en o je visje te kunnen vangen. De voor de kantvissers onbereikbare plaatsen, zijn op die manier vrij simpel te bevissen.

Het Twentekanaal is een relatief onbekend water voor liefhebbers van het bootvissen. Toch biedt het kanaal veel mogelijkheden voor de roofvisliefhebber. Ik ben er met Paul Keizers, van Hengelsport Hennie Kruidenier, eens op uitgegaan om in kaart te brengen wat je nu kunt verwachten als je richting het Twentekanaal gaat.

Wat voor visbestand zwemt er rond, welke kunstaassoorten neem je mee, wat is de meest kansrijke manier van vissen en hoe krijg je je boot in het kanaal. Kortom, voor de echte roofvisser een filmpje dat je zeker niet mag missen.



Terug

13-10-2022
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
https://www.nextlevelviscoach.nl
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
https://www.bdstore.com/tracking/tradetracker/redirect/?tt=23762_982543_40030_&r=
blank
blank