In totaal 358 kilo vis aan de Amstel

Zondag 28 april is de 3e wedstrijd gevist van de Koppel Voorjaarscompetitie georganiseerd door de Amsterdamse Hengelsport Vereniging. Overall winnaar werd het koppel vd Linden/Multem met 21.300 kg Vak A was voor het koppel F vd Schaft/C vd Schaft met 15.720 kg Vak C was voor het koppel Versluis/den Hartog met 11.880 kg. Vak D was voor het koppel Golstein/Golstein met 16.560 kg.

Na 3e wedstrijd gaat het koppel F vd Schaft/C vd Schaft aan de leiding met 4 punten en 56.620 kg. 2e staat het koppel Pansier/Hermen met 7 punten en 45.240 kg. 3e staat het koppel Verhoef/Valenduuk met 8 punten en 48.660 kg.

De resultaten:

HENGELSPORT KOOPMAN
VOORJAAR COMPETITIE 2013
           
uitslag van de 3e wedstrijd
           
VAK A
nr. koppel gewicht pnt. poule
A1 F vd Schaft C vd Schaft 15720 1 poule
A2 Gruys v. Oven 6740 2  
A3 Baert vd Brom 5100 5  
A4 Bos Vork 2760 10  
A5 Kuiper v. Strien 5400 4  
A6 Pansier Hermsen 6160 3 poule
A7 ten Have Koopman 4400 6  
A7 Tom vd Stap 0 15  
A9 Rouw Schimmel 3740 9  
A10 Huussen Rensen 3820 8  
A11 Hordijk Wassenberg 900 12  
A12 Dibbits v. Til 100 13  
A13 Beukema Otten 0 15  
A14 Droog Steenvoorden 2200 11  
A15 Burgmans vd Helm 3900 7 poule
VAK B
B18 Luiten Verzijlberg 3760 9  
B19 Berg Kooij 6620 5 poule
B20 Boeter Wilk 1580 11  
B21 Korput Verdonk 0 15  
B22 Oudheusden vd Veer 1520 13  
B23 Roskam Stigter 3660 10  
B24 Ekkelkamp Stoorvogel 10080 3  
B25 Duizer Schaeken 5920 6  
B26 vd Linden Multem 21300 1 poule
B27 Fijn Mulder 10360 2  
B28 v. Capelle vd Willik 7340 4 poule
B29 Hattem van Leeuwen 1280 14  
B30 Kuyten Wentink 1560 12  
B31 v Dijk de Bruin 5620 7  
B32 vd Burg vd Burg 4940 8  
VAK C
C33 Larie Brandwijk 4600 8  
C34 Versluis den Hartog 11880 1 poule
C35 Cramer D vd Schaft 9660 5  
C36 Kraay Stylaard 3600 9  
C37 Hoope van Tol 2440 13  
C38 Teunissen Verhoeven 7220 7  
C39 Jongh Jongh 7280 6  
C40 Onderwater vd Polder 10580 3 poule
C41 Houtkamp Houtkamp 2540 11  
C42 v Eyndt Janssen 1960 14  
C43 v Drie Renes 0 16  
C44 v. Eeten Smits 1220 15  
C45 Mieremet Schenk 2500 12  
C46 Nouris Nagtegaal 3300 10  
C47 Veenendaal de Wilt 10440 4  
C48 Duindam Duindam 11240 2 poule
VAK D
D49 Golstein Golstein 16560 1 poule
D50 Mulder de Witte 4460 13  
D51 Logjes Smeets 7720 7  
D52 Gerrits Hendriksen 0 15  
D53 de Joode Steinen 9800 6  
D55 Bedijn Zalm 3420 14  
D56 Pellen Nijkamp 12440 3 poule
D57 Huiding Bekink 5480 11  
D58 de Boer Mombarg 12320 4  
D59 Lamfers Halfschepel 6620 9  
D60 Bonte vd Torre 7540 8  
D61 Siebelink vd Kolk 4780 12  
D62 Kalkman Zwart 6320 10  
D63 Verhoef Valenduuk 13420 2 poule
D64 vd Brink vd Brink 10300 5  

 Klassement na 3 van 4 wedstrijden:

stand na 3 wedstrijd(en)
nr. koppel 1e wds 2e wds 3e wds stand
pnt. pnt. pnt. gew. pnt.
1 F vd Schaft C vd Schaft 2 1 1 56520 4
2 Pansier Hermsen 1 3 3 45240 7
3 Verhoef Valenduuk 5 1 2 48660 8
4 v. Capelle vd Willik 3 1 4 38820 8
5 Cramer D vd Schaft 2 2 5 47600 9
6 Ekkelkamp Stoorvogel 2 4 3 41180 9
7 Pellen Nijkamp 2 5 3 56200 10
8 Baert vd Brom 2 4 5 42860 11
9 de Boer Mombarg 6 2 4 60380 12
10 Onderwater vd Polder 3 8 3 34520 14
11 Golstein Golstein 5 9 1 41740 15
12 Burgmans vd Helm 3 5 7 35000 15
13 Versluis den Hartog 1 13 1 32240 15
14 vd Linden Multem 5 10 1 40820 16
15 Jongh Jongh 6 4 6 30340 16
16 Fijn Mulder 12 3 2 31460 17
17 ten Have Koopman 4 7 6 30840 17
18 Kuiper v. Strien 7 6 4 29400 17
19 Teunissen Verhoeven 10 2 7 36320 19
20 Luiten Verzijlberg 4 6 9 30300 19
21 Rouw Schimmel 9 2 9 38380 20
22 Huussen Rensen 9 3 8 28740 20
23 Bonte vd Torre 7 5 8 27780 20
24 Kraay Stylaard 4 7 9 27160 20
25 Duindam Duindam 14 5 2 32180 21
26 Duizer Schaeken 11 4 6 25980 21
27 Bedijn Zalm 1 7 14 54800 22
28 Nouris Nagtegaal 9 3 10 30680 22
29 Bos Vork 13 1 10 46520 24
30 Mieremet Schenk 6 6 12 25180 24
31 Droog Steenvoorden 1 13 11 24960 25
32 v Dijk de Bruin 10 8 7 21720 25
33 Logjes Smeets 9 11 7 23840 27
34 vd Burg vd Burg 11 9 8 20700 28
35 Kuyten Wentink 7 9 12 18920 28
36 Veenendaal de Wilt 13 12 4 24040 29
37 Houtkamp Houtkamp 7 11 11 21660 29
38 Bouters vd Willik 10 8 11 19420 29
39 Gruys v. Oven 13 14 2 15140 29
40 Berg Kooij 14 11 5 20020 30
41 de Joode Steinen 13 12 6 23280 31
42 Hoope van Tol 4 14 13 19740 31
43 Oudheusden vd Veer 5 13 13 17300 31
44 Dibbits v. Til 6 12 13 15360 31
45 vd Brink vd Brink 12 15 5 19380 32
46 v Drie Renes 7 9 16 17460 32
47 Roskam Stigter 8 14 10 12600 32
48 Larie Brandwijk 15 10 8 13680 33
49 v Eyndt Janssen 8 12 14 16000 34
50 Hordijk Wassenberg 8 14 12 12440 34
51 Huiding Bekink 12 12 11 19260 35
52 Mulder de Witte 11 11 13 16880 35
53 Gerrits Hendriksen 15 6 15 18560 36
54 Korput Verdonk 14 7 15 16620 36
55 Siebelink vd Kolk 15 10 12 19060 37
56 v. Eeten Smits 12 10 15 16900 37
57 Tom vd Stap 14 8 15 15760 37
58 Hattem van Leeuwen 10 15 14 8060 39
59 Lamfers Halfschepel 16 15 9 13740 40
60 Kalkman Zwart 15 16 10 12600 41
61 Beukema Otten 11 15 15 12440 41

 



Terug

29-04-2013
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
http://www.garbolino.fr
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
http://www.evezet.nl
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
http://www.jvbaits.nl
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank