Harde ballen of zachte ballen

De keuze van, de manier van gereedmaken en de wijze waarop je je lokvoer inzet, zorgen nog al eens voor flink wat gefronste wenkbrauwen. Vissen is immers geen wiskunde en als er een onderdeel is waarvoor dat zeker opgaat, dan is het wel het gebruik van lokvoer. Het leuke is ook nog eens dat bijna elke sportvisser er weer anders over denkt en op zoek is naar een wondervoertje.

Wondervoertjes bestaan helaas niet. Bedoeling van lokvoer is dat de aanwezige vis hierdoor aangetrokken wordt en dan vervolgens in de buurt blijft rondzwemmen om uiteindelijk je haakaas naar binnen te werken.

Nu kun je een geweldig voertje klaargemaakt hebben, als je dan de voerballen te hard of te zacht aanknijpt doen ze nog niet waar ze voor bedoeld zijn. In dit filmpje laat ik je zien wat de verschillen zijn in het “aanknijpen” van je lokvoer. Kortom, ga jij voor harde- of ga jij voor zachte ballen



Terug

31-08-2022
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
https://www.nextlevelviscoach.nl
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
https://www.bdstore.com/tracking/tradetracker/redirect/?tt=23762_982543_40030_&r=
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank
http://www.jvbaits.nl
blank