Resultaten dag 1 John Kooij

De eerste dag van de 4daagse van HS John Kooij zit er op. Zondag 10 maart werd deze wedstrijd gevist aan de Oude Rijn. Dat het hier en daar gezien de weersomastandigheden niet echt meeviel hoeven we waarschijnlijk niet uit te leggen.  Als je meer dan tien kiloe had was je man in bonus. Volgende week zondag dag 2.

Dagresultaten op steknummer:

NAAM KANT GEWICHT PUNTEN PRIJS
  NUMMER      
         
COSTERIUS P 1 8.700 1 SECTOR 1E
BOS P 2 5.040 4 POEL
MEIJER J 3 380 10  
GRAAF d E 4 120 12  
BIJVOET J 5 180 11  
BERGE v/d L 6 720 8  
ZZZLAAPNUMMER 1 7 0 14  
LEEUWEN v WJ 8 3.400 5 POEL
ESCH v T 9 1.840 7  
MULDER P 10 2.500 6  
WESSELS G 11 0 14  
ELLISWIJK R 12 5.620 3 SECTOR 3E
ALBOUTS R 13 6.720 2 SECTOR 2E
WAAL d M 14 600 9  
         
KWAKERNAAK A 15 3.880 5 POEL
BLOKLAND R 16 6.140 2 SECTOR 2E
BERGWERFF P 17 0 14  
OLDENBEUVING O 18 2.360 8  
MULDER E 19 1.520 10  
SPEULMAN H 20 2.540 7  
RADE d L 21 2.180 9  
HERMSEN R 22 4.800 3 SECTOR 3E
NOURIS W 23 3.240 6  
HELFTEREN v E 24 0 14  
RIETDIJK C 25 4.200 4 POEL
SIPKENS S 26 780 11  
WAGENSVELD J 27 8.260 1 SECTOR 1E
VOORT K 28 0 14  
NAAM KANT GEWICHT PUNTEN PRIJS
  NUMMER      
         
SCHAFT v/d D 29 5.360 2 SECTOR 2E
VLIET v A 30 4.460 3 SECTOR 3E
WINTER d M 31 3.420 5  
LALLEMAN P 32 1.520 8  
KEYNEMANS B 33 3.860 4 POEL
STALMAN W 34 1.440 9  
ZZZLAAPNUMMER 2 35 0 14  
CRAMER R 36 2.920 6 POEL
ZWIER N 37 240 10  
ZZZLAAPNUMMER 6 38 0 14  
HEESIK v H 39 6.220 1 SECTOR 1E
ZZZLAAPNUMMER 7 40 0 14  
VERMAAK J 41 2.260 7  
BERG M 42 0 14  
         
STUIVER R 43 0 14  
WILDERINK J 44 6.820 2 SECTOR 2E
ROSKAM H 45 3.500 6 POEL
JANSSEN F 46 170 12  
NETTEN v T 47 310 11  
MULTEM A 48 1.360 8  
BRUIJN d B 49 2.410 7  
MONTENEY H 50 510 10  
GROOT A 51 3.900 5  
VALKENBURG J 52 1.130 9  
WESTDORP K 53 4.000 4 POEL
WIJK v W 54 0 14  
GROOT d P 55 7.870 1 SECTOR 1E
GOLSTEIN S 56 6.200 3 SECTOR 3E
NAAM KANT GEWICHT PUNTEN PRIJS
  NUMMER      
         
ROOIJEN v E 57 7.820 1 SECTOR 1E
BURG v/d K 58 4.980 4 POEL
STUPERS P 59 1.420 7  
GASTEL v J 60 1.320 9  
BROESS J 61 1.400 8  
MULLER D 62 2.140 6  
DIJK v P 63 860 12  
KLOP D 64 1.060 11  
SLUYCK R 65 400 14  
KOOPMAN P 66 1.200 10  
PANSIER W 67 2.200 5 POEL
HELM v/d W 68 5.140 3 SECTOR 3E
VELTHUIS H 69 600 13  
BUITEN B 70 6.040 2 SECTOR 2E
         
KRAAIJ C 71 22.020 1 2E SUPERPOEL
BURGMANS M 72 10.740 3 SECTOR 1E
KOOT L 73 18.720 2 3e SUPERPOEL
ROZENDAAL D 74 0 14  
ZZZLAAPNUMMER 3 75 0 14  
MULTEM W 76 4.450 6 POEL
KERSSIES M 77 570 11  
KRUIJFF d E 78 3.600 7 POEL
VELDERS GJ 79 2.820 8  
KROON M 80 5.130 5 SECTOR 3E
VELTHUIS J 81 1.760 9  
BRUIN d L 82 720 10  
VRIES d N 83 0 14  
BIJVOET N 84 7.520 4 SECTOR 2E
NAAM KANT GEWICHT PUNTEN PRIJS
  NUMMER      
         
KOOIJ J 85 14.300 3 SECTOR 2E
WINDHOUWER B 86 8.880 5 POEL
WENSVEEN J 87 9.460 4 SECTOR 3E
NESLO S 88 1.180 13  
WILLIK v/d E 89 8.340 6  
JOODE d E 90 5.160 9  
ZZZLAAPNUMMER 4 91 0 14  
ZUIDGEEST G 92 15.160 2 SECTOR 1E
SPAANS M 93 5.790 8  
OVEN v R 94 16.600 1 4e SUPERPOEL
OUDHEUSDEN P 95 2.640 12  
MEYDAM E 96 2.840 11  
HAASING J 97 3.230 10  
RENES J 98 6.690 7 POEL
         
KOEVERMANS P 99 10.960 4 SECTOR 3E
GERLA R 100 3.980 9  
GROOT d G 101 8.060 6 POEL
WITTE d G 102 2.980 12  
ZZZLAAPNUMMER 5 103 0 14  
STRIEN v H 104 2.060 13  
VISSER P 105 3.000 11  
OS v T 106 3.040 10  
BOER d K 107 4.520 8  
GEERLINGS G 108 7.120 7  
WULTERKENS F 109 10.840 5 POEL
BOLSTER d V 110 28.880 1 1E SUPERPOEL
ROUBOS A 111 15.260 2 SECTOR 1E
REICHARD R 112 13.020 3 SECTOR 2E


Teamklassement:

TEAM 2019 1
Naam   dag 1 dag 2 dag 3 dag 4 totaal
KOOT L 43 18.720       18.720
KRAAY C 44 22.020       22.020
OVEN V R 63 16.600       16.600
ROSKAM H 71 3.500       3.500
VELDERS GJ 79 2.820       2.820
             
    63.660 0 0 0 63.660
               
TEAM CATCH 5 2
Naam   dag 1 dag 2 dag 3 dag 4 totaal
BRUIN de B 12 2.410       2.410
BURGMANS M 16 10.740       10.740
HELM V/D W 33 5.140       5.140
MULTEM A 55 1.360       1.360
WULTERKENS F 102 10.840       10.840
             
    30.490 0 0 0 30.490
               
TEAM DE WATERGEUS 3
Naam   dag 1 dag 2 dag 3 dag 4 totaal
BLOKLAND R 7 6.140       6.140
HEESIK v H 31 6.220       6.220
OUDHEUSDEN v P 62 2.640       2.640
WENSVEEN J 93 9.460       9.460
WESTDORP K 95 4.000       4.000
             
    28.460 0 0 0 28.460
               
TEAM JOHN KOOIJ HSP 4
Naam   dag 1 dag 2 dag 3 dag 4 totaal
KLOP D 39 1.060       1.060
KOOIJ J 41 14.300       14.300
MULTEM W 56 4.450       4.450
SIPKENS S 75 780       780
VISSER P 105 3.000       3.000
             
    23.590 0 0 0 23.590
               
TEAM PETER KOOPMAN HSP 5
Naam   dag 1 dag 2 dag 3 dag 4 totaal
BOS P 10 5.040       5.040
CRAMER R 18 2.920       2.920
GOLSTEIN S 25 6.200       6.200
KOOPMAN P 42 1.200       1.200
SCHAFT V/D D 74 5.360       5.360
            0
    20.720 0 0 0 20.720
               
TEAM WAGENSVELD / JV BAITS 6
Naam   dag 1 dag 2 dag 3 dag 4 totaal
OS v T 61 3.040       3.040
RENES J 68 6.690       6.690
STUPERS P 82 1.420       1.420
VALKENBURG J 83 1.130       1.130
WAGENSVELD J 92 8.260       8.260
            0
    20.540 0 0 0 20.540

 



Terug

11-03-2019
http://www.jvbaits.nl
blank
http://www.garbolino.fr
blank
http://www.hengelsportfauna.nl/
blank
http://www.topdobbers.nl
blank
http://www.hemuhengelsport.nl
blank
http://www.fishmatrix.co.uk/
blank
http://www.johnkooijhengelsport.nl
blank
http://www.evezet.nl
blank
https://berenkuil.com/snake-lake
blank
https://www.vanpelthengelsport.nl/startpagina
blank
https://www.woutvanleeuwen.nl/
blank
http://www.warmtekleding.nl/
blank
http://www.petervdwillik.nl
blank
http://www.fishcresta.eu
blank
http://www.frenkiesdobbers.nl
blank
http://www.hengelsport-kruidenier.com/
blank
https://www.prestoninnovations.com/en
blank